adres
ul. Katowicka 45, 41-250 Czeladź
telefon
tel. 32 76 37 900
e-mail
Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
Strona główna Aktualności Lista aktualności
12 sierpnia 2019
kategoria:
Aktualności
V Bitwa na balony wodne

Tradycyjnie już, w jeden z cieplejszych dni lata, na czeladzkim Rynku organizowana jest bitwa na balony wodne. Tegoroczne, piąte z kolei starcie, odbyło się w minioną sobotę, dostraczając mnóstwo śmiechu, zabawy oraz tak wszystkim potrzebnej ochłody.

Kilkugodzinne przygotowywanie balonowej amunicji i w efekcie blisko 7 tysięcy wodnych bomb spadło na czeladzki Rynek. Tuż przed godziną 16.00 emocje sięgały zenitu, a wszyscy uczestnicy zabawy z niecierpliwością wyczekiwali odliczania do magicznego: START! Balonowe pociski cięły czeladzki Rynek z niesamowitą szybkością chłodząc, bawiąc i ciesząc mieszkańców. Mali i duzi wykazali się niezwykłą zwinnością i zręcznością w dobieraniu i wypuszczaniu wodnych pocisków. Było mokro i wesoło. Na koniec, pole bitwy szybko zostało oczyszczone z balonowych "łusek", a ci, którzy zebrali ich najwięcej otrzymali miejskie gadżety. Nie zabrakło też drobnych słodkości na miłe zakończenie wodnej batalii.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność i dobrą zabawę.

  • 1
  • 2

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

do góry