Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
11 lutego 2019
Cuba - wyspa rumu, cygar i salsy

W czwartek, 21 lutego o 17.00 zapraszamy na prezentację Ziemowita Mazura, która będzie wstępem do warsztatów salsy zaplanowanych na 2 marca z okazji Dnia dla Kobiet i Kobietek.

Ziemowit Mazur na kursy salsy trafił w 2008 r., nie przypuszczając jak wielkie zmiany ten fakt przyniesie w jego życiu. Od tamtego czasu taniec stał się jego pasją, którą z radością dzieli się z innymi. Zaczął od salsy kubańskiej i jej pozostał wierny do dziś. To zamiłowanie zaowocowało fascynacją całą kubańską kulturą taneczno-muzyczną. Towarzyszyć mu będzie Wioletta Mól, która salsę odkryła niedawno, ale z całego serca pokochała i zapragnęła swoją pasją zarazić czeladzian.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna