UWAGA! 14 grudnia Urząd Miasta będzie czynny od 7.30 do 14.00. 27 grudnia Urząd Miasta będzie nieczynny! Urząd Stanu Cywilnego będzie dyżurował 14 i 27 grudnia w normalnych godzinach urzędowania. Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
06 sierpnia 2019
czeladzki senior-fotograf

Wydział Edukacji i Polityki Społecznej w Czeladzi zaprasza czeladzki seniorów do głosowania w konkursie fotograficznym „czeladzki senior-fotograf”. Zdjęcia można zobaczyć m.in. na przygotowanej przed Urzędem Miasta Czeladź wystawie lub na stronie internetowej wsparcieczeladz.pl.

Głosujemy zaznaczając 1 zdjęcie w dwóch kategoriach na przygotowanej Karcie do głosowania. Karty do głosowania i urna znajdują się w Urzędzie Miasta Czeladź, ul. Katowicka 45 .
Głosowanie potrwa do 30 września 2019r.
Seniorze zagłosuj i zachęć innych seniorów do głosowania, bo to Ty decydujesz, które zdjęcie wygra.

Źródło: Wydział Edukacji i Polityki Społecznej