UWAGA! 14 grudnia Urząd Miasta będzie czynny od 7.30 do 14.00. 27 grudnia Urząd Miasta będzie nieczynny! Urząd Stanu Cywilnego będzie dyżurował 14 i 27 grudnia w normalnych godzinach urzędowania. Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
07 sierpnia 2019
Bitwa na balony wodne

Letnie temperatury to znakomita okazja do bitwy na balony wodne. Mokra batalia stała się już wakacyjną tradycją. Zapraszamy w sobotę, 10 sierpnia, o godz. 16.00 na Rynek. Z całą pewnością żaden uczestnik nie wróci do domu suchy.

Pomimo, iż zawsze bardzo się staramy przygotować jak najwięcej amunicji, bitwa zwykle szybko się kończy, dlatego pamiętajcie, aby przybyć na miejsce odpowiednio wcześnie.

Organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych.