Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
14 maja 2019
Zaproszenie do składania ofert

Zapraszamy Państwa do składania ofert w pisemnym konkursie ofert na wybór Agenta Emisji obligacji emitowanych przez Miasto Czeladź.

Wszystkie istotne informacje dotyczące zasad przeprowadzenia konkursu, zostały opisane w Ogłoszeniu o konkursie ofert na wybór Agenta Emisji obligacji komunalnych.

Ogłoszenie wraz z pozostałymi danymi potrzebnymi do oceny finansowej Miasta Czeladź odnajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej.

Jako organizator konkursu zastrzegamy sobie prawo zmiany warunków konkursu, na zasadach określonych w Ogłoszeniu o konkursie ofert na wybór Agenta Emisji obligacji komunalnych.

Źródło: Wydział Finasowo-Budżetowy