Sprawdź jakość powietrza w mieście. Pomiary na żywo z 5 czujników.Punkt przyjęć dzielnicowych - ul. Zwycięstwa 6 (Czeladź Piaski)Wejście do Urzędu Miasta, przeznaczone dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych, znajduje się od strony parku Kamionka.Straż Miejska dostępna jest całodobowo pod numerem telefonu 32 76 37 964.
04 stycznia 2019

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę, 13 stycznia, o godz. 16.00, na rynku starego miasta, odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pieniądze będą zbierane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Na scenie wystąpią dla Was zespoły młodzieżowe, projekt „Czeladź śpiewa”, a także Power Of Trinity oraz Big Day! O godzinie 20.00, tradycyjnie już rozbłyśnie „Światełko do nieba” oraz zabrzmi hymn WOŚP. Nade wszystko jednak pamiętajcie o licytacjach i specjalnie przygotowanym na tę okazję sklepiku. Dochód ze sprzedaży zostanie w pełni przekazany Fundacji WOŚP.
Nie zabraknie też ciepłego posiłku, a dobra atmosfera zapewni świetną, wspólną zabawę.

Pomaganie jest fajne!

Czekamy na Was!